سامانه های غیرخطی در مهندسی برق- درباره نشریه
در باره نشریه

حذف تصاویر و رنگ‌ها

 

  مجله سامانه های غیرخطی در مهندسی برق با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ۱۸-۳-۱۵۹۸۱۱ مورخ ۲/۸/۱۳۹۱ در حال حاضر به زبان فارسی منتشر می شود. این مجله مقاله هایی حاوی نتایج پژوهش های بنیادی، کاربردی و توسعه ای در گرایش های مختلف مهندسی برق و کامپیوتر با تاکید بر تحلیل وطراحی سامانه های غیرخطی که قبلا در هیچ نشریه دیگری انتشار نیافته باشند را به چاپ می رساند.  نحوه دسترسی به مقالات این مجله بصورت دسترسی آزاد (open access) می باشد. رتبه مجله طبق آخرین رتبه بندی کمیسیون نشریات علمی "ج" می باشد.

  ناشر: انتشارات دانشگاه صنعتی سهند

 اهداف مجله :

  هدف اصلی مجله با توجه به ماهیت غیرخطی سامانه ها در زمینه های مختلف الکتریکی و الکترونیکی نظیر: درایو ماشینهای الکتریکی، رباتیک، سیستم های کنترل، شبکه های ارتباطی و مخابراتی، پزشکی و بیولوژیکی ... و عدم وجود یک نشریه تخصصی دو زبانه در این زمینه، ایجاد بستری مناسب جهت چاپ آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری در زمینه تحلیل و طراحی سامانه های غیرخطی در تمام شاخه های مهندسی برق می باشد. اهم اهداف به شرح زیر است:

  ۱. کمک به ارتقای سطح دانش علمی و فنی متخصصان و پژوهشگران در گرایشهای مختلف مهندسی برق و الکترونیک با تاکید بر جنبه های غیرخطی سامانه ها

  ۲. ایجاد پلی جهت ارتباط میان مراکز تحقیقاتی و صنعتی به منظور انتقال آخرین پژوهشها

  ۳. انتشار علمی، پژوهشی و عرضه نتایج تحقیقات در عرصه های تحلیل و طراحی سامانه ها

  ۴. معرفی اندیشه ها، نوع آوریها و چالشها در عرصه سامانه های غیرخطی در مهندسی برق

نشانی مطلب در وبگاه سامانه های غیرخطی در مهندسی برق:
http://jnsee.sut.ac.ir/jnsee/find.php?item=1.40.14.fa
برگشت به اصل مطلب